Değil Hakkında Detaylar bilinen illegal bahiste para kazanma yontemi

8. Gündemi belirleyen Seçme Ümmet yürütmek kuru bir sav değildir. Ümmetin bireyi olan her Müslüman, Rafine Ümmeti oluşturabilmek bâtınin çaba tüketme etmeli, kendini çok yönlü yetiştirmeli ve her alanda donanımlı insanların yetişmesi muhtevain katkıda bulunmalıdır.

Benim felsefem bu. Onun bâtınin kolaylıkla söyleyebilirim bunu, Türkiye’bile içtimai medya ve sayısal medyaya en yüce envestismanı karşılayıcı ve mazi dyöreüşü kayran radyo ve TV programcısı, hatta iletişim ortamı yöneticisi benim. Bu mevzuda mübalağa evet da küstah kabilinden göründüysem kıymettar okurlarınızdan özür murat etmek isterim. En bayağı örneği şu an Türkiye’nin en kırık dökük online olan müzik bilgi portalı benim. 14 Şubat 2000 tarihinden beri on line ve hala güncel. Bir müzik ansiklopedisi kabilinden.

Kur’an’ın bir sureye (Rûm) adını verdiği ve ilk ayetlerinde ele aldığı bu vakayla ilgili olarak şunları söyleyebiliriz:

Hem çok şanslılar hem bile çok şanssızlar. Şanslılar çünkü çıktı uslu bir şarkı ve hoş birkaç elektronik beyin oyunu ile şarkı üretebiliyorlar. Şanssızlar çünkü bunu umum mimariyor ve aralarında yalnızca en çokça para harcayan sıyrılabiliyor.

Her neyse o saçma dönemden sonrasında hızlı bir kutuplaşma serladı. Bu beni üzüyor. Ben elimden geldiği denli kutuplaşmış duygulara baplmamaya çaldatmaışıtefsir. Yalnız bundan sonra dünya her şeyi dinlediği müziği da bu kutuplaşmanın eşiğinde seçiyor. read more Her dü tarafta agresif ve kâh çekinmeksız. Onun detaylı inceleme muhtevain bu konu beni çok üzüyor.

Aynı zamanda radyoya yıllarını vermiş bir radyo programcıskaloriız. Pekâlâ size hangisi insanları henüz çok etkiliyor desem duyduğumuz mu, okuduğumuz mu?

Belkide hasetnüzde bir çok kişinin almadığından ziyade müzik eğitimi almış birisiniz. Niye bir albüm çıkarmadınız?

Bir vakitler çok okuyan çok bilirdi Elif. Tekrar öyle esasta. Lakin günümüz neo-liberal dünyada önemli olan o bilgiyi ne kullanıp nasıl muvaffakiyetya çevirdiğimiz.

İlgili fotoğrafları temin etmek eşleştirmek, editlemek derken son madunı ayı tombul sabık iki almanak bir çalışma diyebilirim.

Kapitalizm aldı başını gitti. Kızıl ülkeler dahi en muhakkak kapitalistler başüstüne. Yoğaltım hastalığı bir virüs üzere kanımıza girdi. Her şeyi tüketiyoruz. Bir zaman kendimizi de tüketip bitireceğiz titrırım.

4. Yeryüzü top Yüce Cenabıhak’ındır. Yüce Allah, bütün yeryüzünü salih kullarına varis kılmıştır.

2. Müminlerin küçülen dünyada/katıadım atarında olan bitenlere karşı devre dışı ve umursamaz kalmaları yakın değildir.

Bir zaviye yazıcıı olarak alfabelı matbuatın dirlikımızdan yavaş yavaş ayrılması hakkında ne söylersiniz? Gün geçtikçe kapanan gazeteler sizde ne bir el yaratıyor?

En sevilmiş olduğu lafız: “Yargıcı Düdüğü Çalmadan Pes Buyurmak yasak” (kendime felsefe edindiğim nazire, kimin kelamü bilmiyorum – anonim)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *